About Santral Dormitory for Girls

You are here:
Santral Dormitory for Girls
Santral Dormitory for Girls
Santral Dormitory for Girls
Santral Dormitory for Girls
Santral Dormitory for Girls
Santral Dormitory for Girls

Santralİstanbul'a 20 metre uzaklıktayız.

Bilgi Üniversitesi'nde okuyan Santral Kız Öğrenci Yurdu'nda kalır.

Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

Hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkimiz olmayıp; T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir.

Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.

SANTRAL CAMPUS ONLY 20 METERS

About Santral Dormitory for Girls

At the Santral Dormitory, we feature newly renovated, fully furnished options with private bathrooms in select units. Indivitual leases, roommate matching and a private shuttle to campus are all provided to make life easy for Bilgi students. The Santral has a modern fitness studio and free tanning at XOOM Training Club, basketball court. Hang out in the lounge and watch sports, or grab a coffee withyour friends. Stop by and see why our SANTRAL is the best in student living.

Contact Us
  • Address: Emniyet Tepe Mahallesi
    Mehtap Caddesi No:16
    Silahtar / Eyüp / İSTANBUL
  • Phone: 0 (212) 626 94 94
  • Gsm: 0541 626 94 94 - 0541 403 43 36
  • Fax: 0 (212) 627 77 33
  • Email: info@santralkizyurdu.com
Follow Us